



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний браслет Jiayiqi з металевими вставками і металевим замком
Увага! Браслет має бути трохи вільним, щоб не стискати зап'ястя.
- Довжина браслета ― 18,5 см
- Ширина в широкій частині ― 25мм
- Матеріал ― Шкіра, Метал.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір браслета (см) | 18,5 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40955
Браслет шкіряний чорний 18,5 см з металевими вставками металевий замок 18,5см
330 ₴
- +380 (68) 238-11-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
